Tussenstand Turbobutler 2019

Jan Meijer heeft een tussenstand opgesteld voor de Turbobutlercompetitie na de eerste drie zittingen (7, 14 en 21 mei). Zoals bekend wordt de stand bepaald door de behaalde meesterpunten.

Hieronder vindt u de behaalde scores, gesorteerd per groep waarin men bij het begin van de Turbobutlercompetitie was ingedeeld.

A-groep
7 mei14 mei21 meitotaalnamen
403336109Koeno Brouwer & Svend Germann
28194087Jan Willem v Oppen & Aris Verburgh
13371868Remco Bruggemann & Henk Willemsens
10262056Machteld Giesbers & Eric Nocker
3601955René v Dijk & Nils Verhoeve
2026652Herman Klouwen & Stef Leeuwenburgh
329041Hendrik Bijker & Dennis Kruis
0172340Frank Veger & Peter vd Voorden
063238Micha Keijzers & Erik ten Oever
246333Kees Haks & Rian Lucassen
0201232Hans Klarenbeek & Erik Swinkels
82432Gerwin Middelkoop & Arjan Salari
003131Marc Kuijpers & Willem Schneider
0101525Dennis Ottevanger & Edwin Stoel
20020Klaas de Bruin &Ton Mook
51318Rik Doodkorte & Jos Uijterwaal
1616Wim vd Fliert & Vincent Wiering.
1515Hans Kelder & Marcel Winkel
01010Martin Bootsma & Kees Jan Willemsens
0088Hans Kreuning & Sahar Ouda
000Henk v Doren & Louk Herber
00Wubbo de Boer & Agnes Snellers
0Tim Heeres & Marcel Swidde
B-groep
7 mei14 mei21 meitotaalnamen
15232866Dirk Jan Kooijman & Friedrich Stein
2917551Jaap Hazewinkel & Paul Schriek
2030050Randal & Richard Meijer
7271650Robin de Kater & Peter Spanjaart
0331043Arie Kamerbeek & Hans v Oostrom
2616042Ed Franken & Toine v Hoof & Lodewijk Tielens
530035Joost vd Braak & Piet Dekker & Theo Dhuijvetter
0171229Jan Meijer & Jan Tulp
1701027Bart Schweitzer & Dirk Jan Vonk
260026Pieter vd Meulen & Hans Sampiemon
12416Ruben de Leeuwe & Pim de Voogt
1212Arie Buijs & Sary Hilte
001111Peter Hasperhoven & Willem Jan Ritman
1010Rik vd Horst & Dick Maans
055Gerard Elsendoorn & Rob Pronk
202Frans Lejeune & Marc Mentink
0202Patrick Schenkhuizen & Hendrik Jan te Winkel
0Theo Fonville & Joost Herweijer
0Bas v Gelderen & Hans Verveer
00Peter Hendriks & Ferdinand Verwijs
0Aris Bremer & Nico Verhoef
0Rob Rijnders & Anton Waltman
0Ad Dieben & Harry Houtman
C-groep
7 mei14 mei21 meitotaalnamen
192746Niels de Bruin & Willem Jan v Rooijen
1802341Ewoud Loots & Ben Verbon
5111531Letta de Greve & Agnes Wesseling
151328Harrie Claesen & Mark Dekkers
1017027Chris Hartog & Joke Kool
23326Willem Alink & Herman Dikkers
0111526Remco Schobben & Martijn Zijlmans
20020Jan Willem v Brakel & Felix Ophorst
01919Jetske v Hees & Gerard Hilte
017017Léon Bijnsdorp & Hans Bouman
13316Peter vd Broek & Harrie Ottink
132015Anneke Douma & Rudi de Mol
8715Conny & Jan ten Cate
066Ineke & Petra Ginjaar
3003Margriet Bakker & Tiny Hünefeld
022John & Sander vd Zwet
0Rias Bonnema
0Peter Loof & Mark van Noord
D-groep
7 mei14 mei21 meitotaalnamen
1362342Steven Hommes & Jeroen v Zwieteren
1791541Carel Faber & Niels vd Gaast.
8151841Jan Hofman & Jan Thesingh
017825Reggie Schouten & Marlies Stam
122923Moshé Lewkowitz & Mans Schram
154019Rene Dekkers & Els de la Parra
001717Henca v Hees & Ernst Westbroek
213015Henk Barreveld & Anne Marie Molensky
100414Nelleke Mulder & Lidy v Tol
001313Anja Jansen & Nini Rotgans
0909Jan Ebskamp & Stef Steens
88Danielle Dix & Peter v Doorn
606Duurd Aanen & Astrid Jansen
404Nico Verhaar & Wim Westland
404Lidwien Smelt & Thea Wienese
000Tineke v Heck & Leonie Rutgers