Jan Meijer heeft een tussenstand opgesteld voor de Swiss Butler-competitie na de eerste drie zittingen. Zoals bekend wordt de stand bepaald door de behaalde meesterpunten.
Hieronder vindt u de behaalde scores, gesorteerd per groep waarin men bij het begin van de Swiss Butler-competitie was ingedeeld. Bij gelijke scores staan de namen in alfabetische volgorde (eerste letter van de eerste voornaam, etc.)
A-groep
MP | Namen |
---|---|
80 | Remco Bruggemann & Henk Willemsens |
79 | Tim Heeres & Marcel Swidde |
65 | Martin Bootsma & Kees Jan Willemsens |
63 | Loek Fresen & Rob Groenenboom |
62 | Peter Hendriks & Ferdinand Verwijs |
58 | Jan Willem v Oppen & Peter vd Voorden |
49 | Wubbo de Boer & Agnes Snellers |
48 | Frank Veger & Aris Verburgh |
41 | Toine v Hoof & Lodewijk Tielens |
38 | Wim vd Fliert & Vincent Wiering. |
37 | Pieter vd Meulen & Hans Sampiemon |
33 | Klaas de Bruin & Rob Pronk |
32 | Rik Doodkorte & Jos Uijterwaal |
31 | Frans Lejeune & Marc Mentink |
31 | Rogier Maaten & Mark de Meer |
30 | Tim vd Bos & Michel Schols |
17 | Machteld Giesbers & Eric Nõcker |
14 | Niels de Bruin & Willem Jan v Rooijen |
8 | Joost Herweijer & partner |
0 | Aris Bremer & Nico Verhoeff |
0 | Diederik Huijstee & Simon de Wijs |
0 | Jaap Hazewinkel & Paul Schriek |
0 | Louk Herber & Jan Meijer & Jan Tulp |
0 | Rob vd Berg & Koeno Brouwer |
B-groep
MP | Namen |
---|---|
64 | Herman Klouwen & Stef Leeuwenburgh |
50 | René v Dijk & Nils Verhoeve |
50 | Rik vd Horst & Dick Maans |
38 | Léon Bijnsdorp & Hans Bouman |
38 | Theo Fonville & Hans Verveer |
37 | Dirk Jan Kooijman & Friedrich Stein |
36 | Hans Kreuning & Willem Schneider & Sahar Oudar |
30 | Kees Haks & Rian Lukassen |
26 | Arie Kamerbeek & Hans v Oostrom |
23 | Peter vd Broek & Harrie Ottink |
22 | Ton Mook & Remco Schobben |
20 | Erik Swinkels & partner |
20 | Marc Kuijpers |
20 | Piet Dekker & Yvonne Silbernberg |
15 | Thomas Geertse & Micha Keijzers |
14 | Dennis Ottevanger & Edwin Stoel |
11 | Marcel v Hooijdonk & Marcel Winkel |
8 | Erwin Berkhof & Ed Franken |
7 | Hendrik Bijker & Dennis Kruis |
6 | Erik ten Oever & Gabriella Parra |
2 | Jetske v Hees & Gerard Hilte |
0 | Anneke Douma & Rudi de Mol |
0 | Jan Willem v Brakel & Felix Ophorst |
C-groep
MP | Namen |
---|---|
34 | Nico Verhaar & Wim Westland |
33 | Tineke v Heck & Leonie Rutgers |
32 | Jiska Helmes & Dirk Jan Vonk |
30 | Arie Buijs & Sary Hilte |
27 | Hans Habben Jansen & Peter Mayer |
26 | Harrie Claesen & Mark Dekkers |
25 | Wout Bijkerk & Bart Schweitzer |
24 | Peter Hasperhoven & Willem Jan Ritman |
21 | Randal & Richard Meijer |
19 | Letta de Greve & Agnes Wesseling |
17 | Chris Hartog & Joke Kool |
15 | Conny & Jan ten Cate |
15 | Patrick Schenkhuizen & Hendrik Jan te Winkel |
12 | Cora v Leeuwen & Anton Rosmuller |
5 | Paul Westerduin & John van der Zwet |
4 | Leeuw Beijdorff & Peter Bosman |
0 | Ad Dieben & Harry Houtman |
0 | Ben v Hees & Martin Mucke |
0 | Jan van Cleeff & Bob Drake |
0 | Joost vd Braak & Jan Staal |
0 | Peter vd Linde & Alex v Reenen |
0 | Rob Rijnders & Anton Waltman |
0 | Theo Buchele & Mark v Noord |
D-groep
MP | Namen |
---|---|
28 | Steven Hommes & Jeroen v Zwieteren |
27 | Sjoerd Couperus & Tim Rasser |
26 | Moshé Lewkowitz & Mans Schram |
24 | Danielle & Rik Dix |
24 | Jan Hofman & Jan Thesingh |
22 | Henk Barreveld & Anne Marie Molensky |
19 | Carel Faber & Niels vd Gaast. |
18 | Diederik Keuskamp & Nira Tal |
18 | Gerda v Beek & Trees v Doorn |
15 | Jan Ebskamp & Stef Steens |
13 | Margriet Bakker & Tiny Hunefeld |
12 | Lidwien Smelt & Thea Wienese |
12 | Nelleke Mulder & Lidy v Tol |
11 | Ben Verbon & partner |
11 | Reggie Schouten & Marlies Stam |
5 | Dia Rutten & Paul Rutten |
4 | Joke Koehorst & Titia Santema |
3 | Jan Bors & Cor Hulspas |
0 | Anja Jansen & Nini Rotgans |
0 | Co Kragten & Ernst Westbroek |
0 | Margriet Dijkema & Piet Leurink |
0 | Tjalling Haisma & Henca v Hees |