Externe Viertallen 2017 – 2018

Externe Viertallen 2017 — 2018

Hieronder de indelingen van de Star-teams voor de externe viertallencompetitie.

Uitslagen en standen vindt u bij de NBB Uitslagenservice, via de koppelingen (FOUTJE; VERTEL HET DE WEBMASTER A.U.B.! of eindresultaat) in de kolom Scores van onderstaande tabel. Vooralsnog is het bij de Uitslagenservice NBB helaas niet mogelijk betrouwbaar door te verwijzen naar de uitslagen per divisie/klasse. De verwijzingen zijn daarom naar de volledige lijsten van uitslagen van de NBB resp. het District Utrecht, waarin u dan dus de gewenste uitslag moet opzoeken.

TeamKlasseSpelersScores
Star 1Eerste Divisie

Hendrik Bijker, Martin Bootsma, Remco Brüggemann, Dennis Kruis, Henk Willemsens (captain), Kees Jan Willemsens

4e pl.
Star 2Eerste Divisie

Nils Verhoeve, René van Dijk, Herman Klouwen, Stef Leeuwenburgh (captain)

12e pl.
Star 3Tweede Divisie
Groep 2 (Oost)

Jan Willem van Oppen, Frank Veger, Aris Verburgh (captain) , Peter van der Voorden

2e pl.
Star 4Tweede Divisie
Groep 4 (Holland-Noord)

Jan van Cleeff, Bob Drake, Louk Herber, Hans Kreuning, Jan Meijer, Willem Schneider, Jan Tulp

6e pl.
Star 5Tweede Divisie
Groep 3 (Midden)

Rik Doodkorte, Tim Heeres, Peter van de Linde, Alex van Reenen (captain), Marcel Swidde, Jos Uijterwaal

6e pl.
Star 6Tweede Divisie
Groep 3 (Midden)

Peter Hendriks, Hans Kelder, Frans Lejeune, Marc Mentink, Ferdinand Verwijs (captain), Marcel Winkel

9e pl.
Star 7Tweede Divisie
Groep 3 (Midden)

Thomas Geertse, Machteld Giesbers, Marc Kuijpers, Micha Keijzers (captain), Eric Nöcker

7e pl.
Star 8Tweede Divisie
Groep 2 (Oost)

Niels de Bruin, Jaap Hazewinkel, Rik van der Horst, Dick Maans, Willem Jan van Rooijen, Paul Schriek

7e pl.
Star 9Hoofdklasse
Groep B
 Ad Dieben (captain) – Harry Houtman, Anton Waltman – Rob Rijnders, Anneke Douma – Rudi de Mol3e pl.
Star 10Hoofdklasse
Groep A
Ton Mook (captain) – Remco Schobben, Arie Kamerbeek – Hans van Oostrom4e pl.
Star 11Hoofdklasse
Groep B
Joost vd Braak (captain) – Jan Staal, Emiel Hendriks – Theo Dhuyvetter, Piet Dekker -Yvonne Silbernberg2e pl.
Star 12Eerste Klasse
Groep D
Dirk Jan Vonk (captain) – Jiska Helmes, Klaas de Bruin – Rob Pronk, Patrick Schenkhuizen – Hendrik Jan te Winkel1e pl.,
prom!
Star 13Eerste Klasse
Groep A
Jan Thesingh (captain) – Jan Hofman, Hans Habben Jansen – Peter Mayer, Willem Jan Ritman – Peter Hasperhoven 2e pl.