Deelnemers en indeling Turbobutler

Jan Meijer heeft een lijst opgesteld van deelnemers aan de Turbobutler-competitie van het seizoen 2018-2019, met de indeling in groepen voor de eerste zitting. De Turbobutler-competitie begint op 7 mei.

Zoals gebruikelijk graag controleren of er bij de indeling wat u betreft geen vergissing is gemaakt!

De regels voor de Turbobutler kunt u vinden in dit bericht. Wees u ervan bewust dat ook voor deze competitie tijdig afmelden verplicht is. Paren die zich niet of te laat afmelden degraderen naar de naastgelegen lagere groep.

A-groep

Remco Bruggemann & Henk Willemsens  
Martin Bootsma & Kees Jan Willemsens
Henk v Doren & Louk Herber
Hendrik Bijker & Dennis Kruis
Hans Kreuning & Willem Schneider
Jan Willem v Oppen & Aris Verburgh
Frank Veger & Peter vd Voorden
Kees Haks & Rian Lucassen
Rik Doodkorte & Jos Uijterwaal 
Wim vd Fliert & Vincent Wiering.
Hans Klarenbeek & Erik Swinkels
Machteld Giesbers & Eric Nocker
Micha Keijzers & Erik ten Oever
Herman Klouwen & Stef Leeuwenburgh
Wubbo de Boer & Agnes Snellers
Hans Kelder & Marcel Winkel
Tim Heeres & Marcel Swidde
René v Dijk & Nils Verhoeve 
Koeno Brouwer & Svend Germann
Klaas de Bruin &Ton Mook 
Dennis Ottevanger & Edwin Stoel 
Gerwin Middelkoop & Arjan Salari

B-groep

Jaap Hazewinkel & Paul Schriek
Pieter vd Meulen & Hans Sampiemon
Louk Herber & Jan Meijer & Jan Tulp
Gerard Elsendoorn & Rob Pronk
Bart Schweitzer & Dirk Jan Vonk
Theo Fonville & Joost Herweijer
Bas v Gelderen & Hans Verveer
Dirk Jan Kooijman & Friedrich Stein 
Joost vd Braak & Piet Dekker & Theo Dhuijvetter
Ed Franken & Toine v Hoof & Lodewijk Tielens
Ruben de Leeuwe & Pim de Voogt
Randal & Richard Meijer
Frans Lejeune & Marc Mentink
Arie Kamerbeek & Hans v Oostrom
Patrick Schenkhuizen & Hendrik Jan te Winkel
Peter Hasperhoven & Willem Jan Ritman
Rob Rijnders & Anton Waltman 
Arie Buijs & Sary Hilte   
Ad Dieben & Harry Houtman  
Robin de Kater & Peter Spanjaart
Rik vd Horst &  Dick Maans
Peter Hendriks & Ferdinand Verwijs
Aris Bremer & Nico Verhoef

C-groep

Jan v Cleeff & Bob Drake
Niels de Bruin & Willem Jan v Rooijen
Jan Willem v Brakel & Felix Ophorst 
Conny & Jan ten Cate 
Remco Schobben & Martijn Zijlmans
Harrie Claesen & Mark Dekkers 
Peter Loof  & Theo Ooyevaar
Peter vd Broek & Harrie Ottink 
Chris Hartog & Joke Kool
Anneke Douma & Rudi de Mol
Letta de Greve & Agnes Wesseling
Léon Bijnsdorp & Hans Bouman
Jetske v Hees & Gerard Hilte
Rias Bonnema & …
Margriet Bakker & Tiny Hünefeld
Gabriella Parra & …
John & Sander vd Zwet
Ewoud Loots & Ben Verbon
Willem Alink & Herman Dikkers
Ineke & Petra Ginjaar
Winnie Poorterman & Bert Schmitmann
Peter Loof & Mark van Noord

D-groep

Nico Verhaar & Wim Westland
Theo Buchele & Mark v Noord
Lidwien Smelt & Thea Wienese
Steven Hommes & Jeroen v Zwieteren
Danielle Dix & Peter v Doorn
Tineke v Heck & Leonie Rutgers
Jan Hofman & Jan Thesingh
Carel Faber & Niels vd Gaast.
Reggie Schouten & Marlies Stam
Rene Dekkers & Els de la Parra 
Jan Ebskamp & Stef Steens 
Nelleke Mulder & Lidy v Tol
Henca v Hees & Ernst Westbroek
Ad Honkoop & Wim Nijland
Anja Jansen & Nini Rotgans
Henk Barreveld & Anne Marie Molensky 
Moshé Lewkowitz & Mans Schram
Duurd Aanen & Astrid Jansen