Jan Meijer heeft een lijst opgesteld van deelnemers aan de Butler I competitie van het seizoen 2015-2016, met de indeling in groepen. U wordt nadrukkelijk verzocht deze lijst goed na te kijken en mogelijke onjuistheden zo snel mogelijk te melden; bij voorkeur met dit e-mail formuliertje.
A-groep
Marc Kuijpers & Erik Swinkels |
Frank Veger & Aris Verburgh |
Henk v Doren & Kees Haks |
Martin Bootsma & Kees Jan Willemsens |
Marcel Swidde & Henk Willemsens |
Loek Fresen & Rob Groenenboom |
Hendrik Bijker & Dennis Kruis |
Rik Doodkorte & Ronald Hagoort & Jos Uijterwaal |
Rob vd Berg & Just vd Kam |
Joost Herweijer |
Jan Willem v Oppen & Peter vd Voorden |
Machteld Giesbers & Willem Schneider |
Gerard Elsendoorn & Stef Leeuwenburgh |
Peter vd Linde & Alex v Reenen |
Frans Lejeune & Marc Mentink |
Diederik v Huijstee & Jan Veenekamp |
Ronald Brantsma & Vincent de Pagter |
Erwin Berkhoff & Ed Franken & Martin de Lahaije |
Wubbo de Boer & Agnes Snellers |
Erik ten Oever & Rolf Schreuder |
Louk Herber & Jan Meijer & Jan Tulp |
Pieter vd Meulen & Hans Sampiemon |
Toine v Hoof & Lodewijk Tielens |
B-groep
Herman Klouwen & Rian Lukassen |
Aris Bremer & Nico Verhoeff |
Jaap Hazewinkel & Paul Schriek |
Koeno Brouwer & Remco Brüggemann |
Marcel v Hooijdonk & Marcel Winkel |
Dennis Ottevanger & Edwin Stoel |
Theo Fonville & Hans Verveer |
Tim vd Bos & Michel Schols |
Wim vd Fliert & Vincent Wiering. |
Dirk Jan Kooijman & Friedrich Stein |
Arie Buijs & Sary Hilte & Pim de Voogt |
Hans Kreuning & Sahar Ouda |
Peter Hendriks & Ferdinand Verwijs |
Klaas de Bruin & Rob Pronk |
Jan ten Cate & Conny Kortekaas.X |
Alex Luycks & Jolyn de Zwart |
Peter vd Broek & Harrie Ottink |
René v Dijk & Nils Verhoeve |
Rik vd Horst & Dick Maans |
Niels de Bruin & Dirk Jan Vonk |
Martin Engelberts & Adriaan Vos |
C-groep
Bart Rijpert & Ray Staller |
Jan Willem v Brakel & Felix Ophorst |
Letta de Greve & Agnes Wesseling |
Piet Dekker & Yvonne Silbernberg |
Herman Dikkers & Hendrik Jan te Winkel |
Anneke Douma & Rudi de Mol |
Gerard Fokke & Willem Jan v Rooijen |
Léon Bijnsdorp & Hans Bouman |
Jetske v Hees & Gerard Hilte |
Jan Hofman & Jan Thesing |
Joost vd Braak & Jan Staal |
Leonie Rutgers & Titia Santema |
Carl Faber & Niels vd Gaast. |
Wout Bijkerk & Bart Schweitzer |
Jan Bors & Cor Hulspas |
Nico Verhaar & Wim Westland |
Randal & Richard Meijer |
Chris Hartog & Joke Kool |
Peter v Doorn & Jos Wijnmalen & Dick vd Wolf |
Helen Buth & Danielle Dix |
Marianne Coenen & Thomas Geertse & Micha Keijzer |
Janus Ruighaver & Gabriella Parra |
D-groep
Steven Hommes & Jeroen v Zwieteren |
Hans Habben Jansen & Peter Mayer |
Jan Ebskamp & Stef Steens |
Henk Barreveld & Anne Marie Molensky |
Harrie Claesen & Mark Dekkers |
Peter Hasperhoven & Willem Jan Ritman |
Gerda Adriaansens & Marlies Stam |
Moshé Lewkowitz & Mans Schram |
Margriet Bakker & Tiny Hünefeld |
Martin Mucke & Ernst Westbroek |
Nelleke Mulder & Lidy v Tol |
Anja Jansen & Nini Rotgans |
Dia Rutten & Paul Rutten |
Maria Mens & Tiny Scholtens |
Gonnie Bonfrere & Tineke v Heck |
Rob Rijnders & Anton Waltman |
Ad Dieben & Harry Houtman |
Sjef Ruhe & Kees Vlak |
Lidwien Smelt & Thea Wienese |
Paul Westerduin & John van der Zwet |
Margriet Dijkema & Piet Leurink |
Paul de Jong & Reggie Schouten |
Ton Mook & Remco Schobben |
Kees Kos & Hans Reijn |