Deelnemers en indeling Howell II

Jan Meijer heeft een lijst opgesteld van deelnemers aan de tweede Howell-competitie van het seizoen 2018-2019, met de indeling in groepen. De Howell II-competitie begint op 5 maart.

Zoals gebruikelijk graag controleren of er bij de indeling wat u betreft geen vergissing is gemaakt!

A-groep

Remco Bruggemann & Henk Willemsens  
Rob vd Bergh & Henk v Doren
Pieter vd Meulen & Hans Sampiemon
Hans Kreuning & Willem Schneider
Hendrik Bijker & Dennis Kruis
Jan Willem v Oppen & Aris Verburgh
Micha Keijzers & Erik ten Oever
Martin Bootsma & Kees Jan Willemsens
Louk Herber & Jan Meijer & Jan Tulp
Frank Veger & Peter vd Voorden
Jaap Hazewinkel & Paul Schriek
Wim vd Fliert & Vincent Wiering.
Machteld Giesbers & Eric Nocker
Herman Klouwen & Stef Leeuwenburgh
Rik Doodkorte & Jos Uijterwaal 
Gerard Elsendoorn & Rob Pronk
Hans Klarenbeek & Erik Swinkels
KeesHaks & Rian Lucassen

B-groep

René v Dijk & Nils Verhoeve 
Niels de Bruin & Willem Jan v Rooijen
Pierre Claesen & Edwin Stoel & Dirk Jan Vonk
Ruben de Leeuwe & Pim de Voogt
Frans Lejeune & Marc Mentink
Gerwin Middelkoop & Arjan Salari
Randal & Richard Meijer
Ed Franken & Toine v Hoof & Lodewijk Tielens
Jan Willem v Brakel & Felix Ophorst 
Koeno Brouwer & Svend Germann
Harrie Claesen & Mark Dekkers 
Arie Kamerbeek & Hans v Oostrom
Remco Schobben & Martijn Zijlmans
Conny & Jan ten Cate 
Theo Fonville & Hans Verveer
Joost vd Braak & Jan Staal & Theo Dhuijvetter
Klaas de Bruin & Ton Mook 
Patrick Schenkhuizen & Hendrik Jan te Winkel
Dirk Jan Kooijman & Friedrich Stein

C-groep

Jetske v Hees & Gerard Hilte
Robin de Kater & Peter Spanjaart
Chris Hartog & Joke Kool
Léon Bijnsdorp & Hans Bouman
Peter vd Broek & Harrie Ottink 
Jan v Cleeff & Bob Drake
Steven Hommes & Jeroen v Zwieteren
Rik vd Horst & Dick Maans
Peter Hasperhoven & Willem Jan Ritman
Letta de Greve & Agnes Wesseling
Margriet Bakker & Tiny Hünefeld
Anneke Douma & Rudi de Mol
Ad Dieben & Harry Houtman  
Danielle Dix & Peter v Doorn
Peter Loof  & Theo Ooyevaar
Theo Buchele & Mark v Noord
Nico Verhaar & Wim Westland
Arie Buijs & Sary Hilte   
Rob Rijnders & Anton Waltman 
Tineke v Heck & Leonie Rutgers
Rias Bonnema & Gabriella Parra
Lidwien Smelt & Thea Wienese
Lodewijk Hegenbarth & Cora v Leeuwen

D-groep

Jan Hofman & Jan Thesingh
Bart Schweitzer & John vd Zwet
Jan Ebskamp & Stef Steens 
Willem Alink & Herman Dikkers
Rene Dekkers & Els de la Parra 
Reggie Schouten & Marlies Stam
Henca v Hees & Ernst Westbroek
Henk Barreveld & Anne Marie Molensky 
Anja Jansen & Nini Rotgans
Ad Honkoop & Wim Nijland
Diny v Bueren & Dick vd Wolf
Ewoud Loots & Ben Verbon
Joke Koehorst & Titia Santema
Winnie Poorterman & Bert Schmitmann
Carel Faber & Niels vd Gaast.
Ineke & Petra Ginjaar
Moshé Lewkowitz & Mans Schram
Jan Bors & Cor Hulspas
Nelleke Mulder & Lidy v Tol
Duurd Aanen & Astrid Jansen
Sjoerd Couperus & Martin Mucke