Jan Meijer heeft een lijst opgesteld van deelnemers aan de tweede Howell-competitie van het seizoen 2018-2019, met de indeling in groepen. De Howell II-competitie begint op 5 maart.
Zoals gebruikelijk graag controleren of er bij de indeling wat u betreft geen vergissing is gemaakt!
A-groep
Remco Bruggemann & Henk Willemsens
Rob vd Bergh & Henk v Doren
Pieter vd Meulen & Hans Sampiemon
Hans Kreuning & Willem Schneider
Hendrik Bijker & Dennis Kruis
Jan Willem v Oppen & Aris Verburgh
Micha Keijzers & Erik ten Oever
Martin Bootsma & Kees Jan Willemsens
Louk Herber & Jan Meijer & Jan Tulp
Frank Veger & Peter vd Voorden
Jaap Hazewinkel & Paul Schriek
Wim vd Fliert & Vincent Wiering.
Machteld Giesbers & Eric Nocker
Herman Klouwen & Stef Leeuwenburgh
Rik Doodkorte & Jos Uijterwaal
Gerard Elsendoorn & Rob Pronk
Hans Klarenbeek & Erik Swinkels
KeesHaks & Rian Lucassen
B-groep
René v Dijk & Nils Verhoeve
Niels de Bruin & Willem Jan v Rooijen
Pierre Claesen & Edwin Stoel & Dirk Jan Vonk
Ruben de Leeuwe & Pim de Voogt
Frans Lejeune & Marc Mentink
Gerwin Middelkoop & Arjan Salari
Randal & Richard Meijer
Ed Franken & Toine v Hoof & Lodewijk Tielens
Jan Willem v Brakel & Felix Ophorst
Koeno Brouwer & Svend Germann
Harrie Claesen & Mark Dekkers
Arie Kamerbeek & Hans v Oostrom
Remco Schobben & Martijn Zijlmans
Conny & Jan ten Cate
Theo Fonville & Hans Verveer
Joost vd Braak & Jan Staal & Theo Dhuijvetter
Klaas de Bruin & Ton Mook
Patrick Schenkhuizen & Hendrik Jan te Winkel
Dirk Jan Kooijman & Friedrich Stein
C-groep
Jetske v Hees & Gerard Hilte
Robin de Kater & Peter Spanjaart
Chris Hartog & Joke Kool
Léon Bijnsdorp & Hans Bouman
Peter vd Broek & Harrie Ottink
Jan v Cleeff & Bob Drake
Steven Hommes & Jeroen v Zwieteren
Rik vd Horst & Dick Maans
Peter Hasperhoven & Willem Jan Ritman
Letta de Greve & Agnes Wesseling
Margriet Bakker & Tiny Hünefeld
Anneke Douma & Rudi de Mol
Ad Dieben & Harry Houtman
Danielle Dix & Peter v Doorn
Peter Loof & Theo Ooyevaar
Theo Buchele & Mark v Noord
Nico Verhaar & Wim Westland
Arie Buijs & Sary Hilte
Rob Rijnders & Anton Waltman
Tineke v Heck & Leonie Rutgers
Rias Bonnema & Gabriella Parra
Lidwien Smelt & Thea Wienese
Lodewijk Hegenbarth & Cora v Leeuwen
D-groep
Jan Hofman & Jan Thesingh
Bart Schweitzer & John vd Zwet
Jan Ebskamp & Stef Steens
Willem Alink & Herman Dikkers
Rene Dekkers & Els de la Parra
Reggie Schouten & Marlies Stam
Henca v Hees & Ernst Westbroek
Henk Barreveld & Anne Marie Molensky
Anja Jansen & Nini Rotgans
Ad Honkoop & Wim Nijland
Diny v Bueren & Dick vd Wolf
Ewoud Loots & Ben Verbon
Joke Koehorst & Titia Santema
Winnie Poorterman & Bert Schmitmann
Carel Faber & Niels vd Gaast.
Ineke & Petra Ginjaar
Moshé Lewkowitz & Mans Schram
Jan Bors & Cor Hulspas
Nelleke Mulder & Lidy v Tol
Duurd Aanen & Astrid Jansen
Sjoerd Couperus & Martin Mucke