Keijserbokaal 2022-2023

Topintegraal / Keijserbokaal 2022-2023

Eindstand, gepubliceerd 7 juni 2023.

De scores zijn per speler, in procenten. Paren waarvan de spelers alle topintegraalwedstrijden samen hebben gespeeld, worden als paar vermeld.

Voor klassering en opname in de eindstand moet een speler dit jaar drie van de vijf avonden gespeeld hebben. Voor avonden waarop men afwezig is geweest, geldt geen (lagere) vervangende score; deze avonden tellen niet mee voor de eindstand.

Aan spelers die op basis van het meest recente competitie­resultaat voorafgaand aan elke topintegraalwedstrijd zijn gerekend tot de B en C-groep is bij de behaalde scores een bonus van 2% resp. 4% opgeteld. De vermelde scores zijn dan dus hoger dan in de uitslagen bij de NBB-UitslagenService.

De meest rechtse kolom “Score” geeft het gemiddelde van alle spellen waarop men een score heeft behaald.

De uitslag is met zorg samengesteld, maar het is ‘handwerk’ en vergissingen zijn niet geheel uitgesloten. Voor vragen over de wijze van berekening en over je persoonlijke score, neem contact op met de TC .

Door op een van de blauwe kopjes te klikken kan de tabel anders gesorteerd worden; bijvoorbeeld om gemakkelijk een naam te kunnen vinden.

 

RangNa(a)m(en)30 aug25 okt20 dec28 feb2 meiScore
1Ronald Lokers56.8153.0460.9160.5163.4758.95
2John van der Zwet & Sander van der Zwet59.1456.7258.9058.25
4Marc Kuijpers51.0461.2859.9557.42
5René van Dijk60.1463.9444.5156.20
6Ed Franken50.6357.0361.6252.5755.46
7Bart Schweitzer60.7350.2457.2152.3055.12
8Piet Dekker en Remco Schobben62.2854.0149.7153.4054.85
10Lodewijk Tielens & Pim de Voogt57.3651.7050.5158.8854.61
12Stef Leeuwenburgh51.5968.1743.8854.55
13Anneke Douma & Rudi de Mol50.1553.3050.8963.0954.36
15Dirk Jan Vonk60.7346.2455.2154.06
16Marieke Lejeune54.0746.6059.9553.54
17Toine van Hoof48.6355.0359.6250.5753.46
18Erik Swinkels57.2852.0750.1553.17
19Arie Kamerbeek en Ton Mook44.1760.5857.7758.5144.5853.12
21Gerard Elsendoorn54.9549.2155.2152.9553.08
22Rob Pronk54.9549.2155.2152.9553.08
23Klaas de Bruin56.5345.7956.5652.96
24Peter Hendriks52.8257.9256.8248.8848.2152.93
25Conny ten Cate57.6254.5345.9852.71
26Ferdinand Verwijs52.8257.9255.1548.8848.2152.60
27Sary Hilte53.7846.4956.8852.38
28Jetske van Hees56.5345.7956.5650.3052.30
29Jan ten Cate57.6254.5351.0445.9852.29
30Agnes Wesseling47.4755.9947.8053.0456.7352.21
31Letta de Greve47.4755.9947.8056.7352.00
32Jaap Hazewinkel53.8655.9948.0846.3153.3251.51
33Léon Bijnsdorp & Hans Bouman54.0051.6548.6750.5951.23
35Remco Brüggemann53.9846.4253.7050.5251.16
36Frans Lejeune49.4554.0752.4548.6051.14
37Paul Schriek55.9948.0846.3153.3250.93
38Arie Buijs52.0653.7846.4950.78
39Aris Verburgh49.8654.5940.6563.9444.5150.71
40Peter van der Voorden54.5940.6556.0751.4050.68
41Jan Meijer54.8848.8250.6956.5142.4250.66
42Rian Lukassen en Willem Schneider56.4045.2847.7849.82
44Mark Dekkers47.2749.8652.5148.8749.63
45Henk Barreveld & Els de la Parra53.4542.4651.4751.1249.63
47Louk Herber54.8848.8250.6942.4249.20
48Henk Willemsens53.9843.2045.8953.7049.19
49Jan Ebskamp55.4849.2842.6449.13
50Hans Verveer en Theo Fonville47.6039.5752.2654.3748.45
52Carel Faber44.6656.8843.7448.43
53Henca van Hees & Ernst Westbroek42.7455.7850.2445.5139.6646.79