Deelnemers Interne Viertallen 2018

Dinsdag 4 september start de Interne Viertallencompetitie. Jan Meijer heeft een lijst opgestuurd van teams die zich hebben aangemeld, met daarbij de volgende mededelingen en verzoeken:

  • Het is niet helemaal zeker dat van alle teams de genoemde samenstelling correct is. Graag commentaar om de informatie volledig en juist te maken.
  • Als het wel de bedoeling is dat u meespeelt maar u ziet uw naam niet, melden!
  • Deadline voor commentaar en verbeteringen: zondagavond 2 september.
  • Voor teams met meer dan vier spelers wordt de captain verzocht door te geven of de overige spelers beschikbaar zijn als invaller.
  • Zoals altijd: De teamcaptains (zie de tabel) zijn verantoordelijk voor hun team. Dit gaat met name om de aanwezigheid van vier teamleden op elke speelavond, tijdig overleg in geval van problemen en tijdig afmelden.

Contact:

  • bij voorkeur met het e-mail formulier op deze website
  • per telefoon 030-6662589 (Jan Meijer)
Deelnemers

(Aangepast aan de status op 10 september 2018)

  Captain / Team  Spelers     
A Boer de   Agnes Wubbo Hans K Marcel W Rob vd B  
A Bremer Star 4a Aris Nico Henk v D Hoeno Joost Edwin
A Fresen   Loek Rob Wim Vincent    
A Klarenbeek   Hans Erik Diederik Simon    
A Leeuwenburgh Star 2 Stef Herman Rene Nils    
A Meijer Star 5 Louk Jan Jan Hans Willem  
A Reenen v   Alex Peter Jos Rik Ronald  
A Swidde Star 3 Marcel Tim Dennis Hendrik    
A Verburgh Star 4 Aris Jan W Frank Peter    
A Willemsens Star 1 Henk Kees Jan Martin Remco    
                 
B Bruin de Star 8 Niels Willem Jan Jaap Paul
B Dieben Star 9 Ad Harry Anton Rob Jos  
B Eetclub   Pim Ruben Toine Lodewijk Ed  Arie Sarie
B Elsendoorn Star 7 Gerard Rob Jan Bob Jetske Gerard
B Fonville   Theo Hans Kees Rian    
B Giesbers   Machteld Eric Hans S Pieter    
B Hendriks Star 6a Peter Ferdinand Marc Frans    
B Kater de Star 6 Robin Peter Arjen Gerwin    
B Kuijpers   Marc Jisca Erik t O Micha    
B Mook Star 11 Ton Klaas Arie Hans    
B Stein   Friedrich Dirk Jan Willem Herman    
                 
C Breaking Bad   Willem Jan Peter Remco Martijn    
C Broek vd Star 12a Peter Harrie Hendrik Jan Patrick    
C Bijnsdorp   leon Hans Randal Richard    
C Cate ten   Jan Conny Agnes Letta    
C Douma   Anneke Rudi Joke Chris    
C Hofman Star 13 Jan H Jan TH Hans Peter    
C Ophorst   Felix Jan Willem Niels vd G Carel F    
C Schouten   Reggie Marlies Harrie Mark    
C Vonk Star 12 Dirk Jan Piet Bart John    
C Westland   Nico Wim Ewoud Ben V    
                 
D Barreveld   Henk Anne Marie Anja Nini    
D Bors   Jan Cor Margriet Tiny    
D Büchele   Theo Mark Ad Wim    
D Ebskamp   Jan Stef Daniëlle Rik    
D Ginjaar   Ineke Petra Els d l P Rene D    
D Loof   Peter Theo O Joost C Martin M    
D Mulder   Nelleke Lidy Henca Ernst    
D Rutgers   Leonie Tineke Diny Dick    
D Santema   Titia Joke Jeroen Steven    
D Schmittman   Bert Winnie Astrid Duurd    
D Smelt Lidwien Thea Moshe Mans Tjalling

Star Grand Café Tour 2018 – beste lunch

Beste lunch SGCT 2018: Mahanakorn
Beste lunch SGCT 2018: Mahanakorn

De deelnemers aan de Star Grand Café Tour 2018 hebben gekozen welk café of restaurant de beste lunch heeft geserveerd. Per locatie zijn gemiddeld 20 stemmen uitgebracht, met een score van maximaal een 10. De gemiddelde scores per locatie variëren van ruim 7 tot bijna 10.

Hier is de top 3, met tussen haakjes de gemiddelde scores:

  1. Mahanakorn (9.9)
  2. India Port (9.8)
  3. Taj Mahal (9.2)

Hartelijk gefeliciteerd met dit mooie resultaat  – en alle locaties zeer bedankt!

Star Grand Café Tour 2018

Bericht uitgebreid 29 augustus 22:15 uur:

Winnaars

Hieronder vindt u de uitslag van de Star Grand Café Tour 2018.

Winnaars in de Open groep zijn geworden Loek Fresen & Waltraud Vogt. In de groep Tweede Klasse en lager is de eerste prijs gegaan naar Sietske Mesu & Ruud Verhoef.

Winnaar van de Ans Zijpbeker 2018 is paar 2 uit de Open groep: Louk Herber & Aris Verburgh.

Allen van harte gefeliciteerd!

Onderstaande uitslag, maar dan met spelverdelingen en frequentiestaten per spel, vindt u op de BC Star pagina’s bij de NBB Uitslagenservice. Kijk eerst of bovenaan de pagina Seizoen 2017/2018 staat; eind augustus wordt dat automatisch vervangen door 2018/2019.

Foto’s

Zie het fotoalbum; nu uitgebreid met, voor zover beschikbaar, foto’s van de winnaars en van de lunches.

Uitslag Open groep

# Paar Naam % Punten MP
1 B9 Loek Fresen & Waltraud Vogt 63,31 1.377,6 136
2 A1 Louk Herber & Aris Verburgh 60,33 1.312,8 122
3 A7 Machteld Giesbers & Henk Willemsens 60,02 1.306,1 109
4 C17 Jan Kuipers & Erik-Jan Krijgsman 59,84 1.302,2 95
5 A5 Robbert Aeyelts Averink & Jaap Hazewinkel 59,68 1.298,6 82
6 B10 Claudia Eikmans & Jan de Ruiter 58,48 1.272,5 68
7 A8 Carel Storm van ’s Gravesande & Richard Wulff 57,41 1.249,2 61
8 B11 Rob van den Bergh & Anne-Lies van de Peppel 57,18 1.244,3 55
9 C18 Janine van Ipenburg & Jaap Trouwborst 56,18 1.222,4 48
10 A29 Jan Meijer & Jan Tulp 56,12 1.221,2 41
11 A15 Jiska Helmes & Marc Kuijpers 55,96 1.217,7 34
12 B1 Lauri Bakker & Ricardo Westerbeek 55,86 1.215,5 33
13 C14 Yvonne Laurens & Anton Rosmuller 55,13 1.199,6 32
14 A20 Willem Jan Maas & Mieneke Vliegenthart 54,99 1.196,5 31
15 C12 Hans Kreuning & Sahar Ouda 54,80 1.192,5 29
16 A18 Agnes Wesseling & Steef Wesseling 54,39 1.183,5 28
17 A4 Wim Algra & Bart Westra 54,00 1.175,1 27
18 A26 Carry van den Beld & Els de la Parra 53,81 1.170,9 26
19 A9 Kees Bakker & Pieternel Boone 53,60 1.166,4 25
20 A21 Ruben de Leeuwe & Pim de Voogt 53,51 1.164,3 24
21 C11 Floris van Krimpen & Marcel Penders 53,48 1.163,8 23
22 B15 Frank van Gorp & Luck van Schooten 53,05 1.154,4 22
23 B4 Patrick Goor & Erik Swinkels 52,91 1.151,4 20
24 A2 Yvon Fris & Betty Speelman 52,68 1.146,4 19
25 B14 Remco Brüggemann & Marianne Daemen 52,62 1.145,1 18
26 A11 Winnie Poorterman & Bert Schmittmann 52,47 1.141,8 17
27 C8 Joost Meltzer & Ron de Vink 52,47 1.141,7 16
28 A23 Henk Jan van den Bosch & Leo van Thiel Berghuijs 52,37 1.104,0 15
29 C4 Lodewijk Hegenbarth & Cora van Leeuwen 51,92 1.129,7 14
30 A30 Marijke Erich & Frits van Mechelen 51,56 1.122,0 12
31 C7 Ernst Hopstaken & Gabriella Parra 51,36 1.117,5 11
31 B13 William Claassen & Marloes van Heist 51,36 1.117,5 11
33 C20 Elly Bogaard & Peter Gelpke 51,14 1.112,8 9
34 B8 Michael van Schooten & Sherina Stougie 51,07 1.111,3 8
35 A19 Klaas de Bruin & Ton Mook 50,92 1.108,0 7
36 A22 Hannie Appelhof & Max Mijderwijk 50,72 1.103,6 6
37 A28 Hans Fresen & Ineke Fresen 50,48 1.098,4 5
38 B2 Tilly Bardie & Gert-Jan van Steeg 50,02 1.054,5 3
39 C16 Maarten Pulles & Marlon van Tillo 49,98 1.087,6 2
40 C1 Peter van Montfoort & Frank van Wezel 49,73 1.082,2 1
41 C5 Marcel Nguyen & Marcel Winkel 49,12 1.068,9
42 C6 Dirk Meijlof & Guus Valkering 48,53 1.056,0
43 C15 Reint Meijer & Ria Schoon 48,41 1.053,4
44 B6 André Stougie & Leen Stougie 48,32 1.051,5
45 B19 Urske Kuijpers & Martijn Schoonderwoerd 48,23 1.049,4
46 B16 Jannes van ’t Oever & René de Waele 48,12 1.047,1
47 C19 Tineke Beuk & Patrick Schenkhuizen 47,72 1.038,4
48 B7 Chris van Gestel & Reginald Salomonson 47,10 1.024,8
49 A14 Anja Verbeek & Rien Verbeek 47,05 991,8
50 B17 Ronald Goor & Rik Verbeek 46,89 1.020,3
51 B20 Leo Jongens & Peggy Westen 46,69 1.015,9
52 A12 Cees Mul & Ep Mul 46,48 1.011,4
53 C9 Tim van den Bos & René Hermans 46,40 1.009,6
54 A16 Lex van Alphen & Karel Jan Hoogendijk 46,25 1.006,4
55 A3 Nellie Birkhoff & Jan Bors 45,20 983,5
56 C2 Bernadette Bosveld & Paul Bosveld 44,72 973,1
57 A6 Dominique Pang & Cecile van Wel 44,20 961,7
58 B12 Guus van Boven & Esther Grootnibbelink 43,98 957,1
59 A24 Joke Ederveen & Ed Jansen 43,85 954,2
60 C3 Heleen Knopper & Rosie Falbrede 43,73 951,5
61 B3 Leeuw Beijdorff & Carla van Rooijen 43,36 914,1
62 C13 Plony Breedveld & Wilma Keijzer 43,24 940,9
63 A13 Anneke Douma & Rudi de Mol 42,73 929,8
64 C10 Harry van Boxmeer & Marijke van Boxmeer 42,48 924,4
65 B18 Hedwig van Glabbeek & Bas van der Hoek 42,44 923,5
66 A27 Ruud Meijer & Wil Meijer 41,65 906,4
67 A17 Jan Hofman & Reggie Schouten 39,78 865,7
68 B5 Eduard Schoumacher & Ronald Versteeg 38,99 848,4
69 A25 Laura van Drie & Ben Mom 35,61 774,8
70 A10 Trudy Melsert & Els Roohé 32,91 716,1

 

Uitslag groep Tweede Klasse en lager

# Paar Naam % Punten MP
1 A7 Sietske Mesu & Ruud Verhoef 65,44 1.717,2 112
2 C24 Ronald Goor & Marieke Schootstra 64,90 1.702,9 101
3 C12 Erwin Boelens & Peter Sikkema 64,14 1.683,1 90
4 B3 Annemiek van der Gragt & Wim Leloux 63,49 1.665,9 78
5 C18 Hans de Groot & Loes de Groot 62,29 1.634,6 67
6 B8 Anja Jansen & Nini Rotgans 61,07 1.602,6 56
7 B18 Hanneke Förch & Til Richter 60,96 1.599,6 50
8 B9 Anneke Bleeker & Arie Mulder 60,95 1.599,3 45
9 B27 Hanneke van Hamersveld & Janny van Tellingen 60,91 1.598,4 39
10 A10 Maja Bezemer & Helen Murphy 60,00 1.574,3 34
11 B17 Gerda Bosboom & An Tap 59,86 1.570,8 28
12 B1 Jos Baeten & Maria van Rooijen 59,60 1.564,0 27
13 A27 Henca van Hees & Eveline Preso 59,44 1.559,6 26
14 C2 Riny van Zijl & Martine van Zijl 58,99 1.451,1 25
15 C3 Henk Groen & Klaas Zwart 58,57 1.488,9 24
16 A16 Bert Bril & Rob van der Meer 58,10 1.524,5 23
17 A2 Jan Terstegen & Marga Terstegen 57,71 1.514,4 22
18 A29 Anja Tissingh & Arendina Tissingh 57,68 1.513,6 21
19 C22 Jan van der Doelen & Helga Hanzon 57,18 1.500,5 21
20 A30 Hilda Renaud & Peter Renaud 56,55 1.483,9
21 B24 Tiny Hunefeld & Jose Koldenhof 56,52 1.483,1 19
22 C20 Ria van den Bunt & Truus Floor 56,06 1.470,9 18
23 A1 Dymphna Diependaal & René Rigter 56,03 1.470,1 17
24 B5 Pieter Luuk van Beek & Annelies Peters 55,73 1.462,3 16
25 B21 Hanny van Klarenbosch & Simonne de Zwart 55,42 1.454,2 15
26 B7 Carla van der Meer & Gerrit van der Meer 54,91 1.440,8 14
27 A14 Riet van Duijn & Dik Schonenberg 54,78 1.437,4 13
28 A3 Gerda de Graaf & Frans Lakerveld 54,72 1.435,9 12
29 C21 Joke Koehorst & Titia Santema 54,68 1.434,8 11
30 B6 Riet Schevers & Sjaak Schevers 54,39 1.427,3 10
31 A13 Riete D’ollijslager & Carel Leber 53,32 1.399,2 9
32 A15 Josette van Schaik & Sytze Sietsma 52,99 1.390,5 8
33 A23 Wilma Sleurink & Mariëtte Vogelaar 52,84 1.343,1 7
34 B28 Margret van Steijn & Mart van Steijn 52,80 1.385,4 7
35 C9 Lex van Lieshout & Elma Moons 52,46 1.376,6 6
36 C15 Yolanda van Oudheusden & Jeannette van Veen 52,15 1.368,3 5
37 C17 Joke Borkus & Jacqueline Warmerdam 51,17 1.342,8 4
38 A4 Bram Huisman & Loes Huisman 50,69 1.330,1 3
39 A9 Maurits Lewkowitz & Moshé Lewkowitz 50,63 1.328,6 2
40 C8 Johan Kieboom & Ton Reijerse 50,58 1.327,1 1
41 B16 Maarten Egmond & Gertjan Kaaij 50,19 1.317,0
42 B15 Lidwien Smelt & Thea Wienese 49,87 1.308,6
43 C6 Albert van Soest & Ida van Soest 49,73 1.305,0
44 B23 Tiny Carriere & Nelleke Michon 49,12 1.289,0
45 A21 Jan Kingma & Hans Koteris 48,95 1.284,5
46 B11 Norma van Rij & Richard Westerhof 48,94 1.284,2
47 A12 Bibi van Rijthoven & Frans van Rijthoven 47,84 1.255,4
48 A11 Leon Gillet & Peter Honcoop 47,80 1.254,4
49 A8 Astrid Jansen & Peter Noordraven 47,59 1.248,8
50 A6 Edith Bijl & Yvonne van Leeuwen 46,94 1.231,7
51 B13 Harma den Hartog & Thea Leber 46,29 1.214,6
52 A24 Inge Castelijn & Huub Mosel 46,02 1.207,5
53 B20 Wil Broeke & Willem-Jan Niesert 45,73 1.200,0
54 A18 Jan Willem van Empel & Ynske van Empel 45,72 1.199,6
55 C14 Pol An Hulshof & Hanna van Koten 45,64 1.197,7
56 B30 Eva van de Peppel & Ludia Verwoert 45,54 1.195,1
57 B25 Jocelyn Haringx & Josée van Loon 45,38 1.190,9
58 B19 Kees Koning & Kitty Stavenuiter 44,96 1.179,7
59 C5 Corrine van den Berge & Johan Kerssies 44,71 1.173,2
60 A25 Ton van Rijnsoever & Mieke van Rijnsoever 44,53 1.168,4
61 C10 Els Geurten & Frits van het Riet 44,35 1.090,9
62 C23 Ed van der Cammen & Mary Jeuster 44,33 1.163,2
63 A22 Maria van Dijk & Ellen Spruijt 44,30 1.126,2
64 C19 Maria Kroezen & Trudi van Leuken 44,00 1.118,6
65 C4 Adri Herremans & Tilly Jongerius 43,86 1.150,9
66 C11 Thea Bodewes & Marianne Kok 43,67 1.110,2
67 B26 Yvonne de la Bye & Jan Kuperus 43,37 1.137,9
68 B2 Harry Vink & Corrie van der Vlies 41,89 1.099,1
69 B22 Margriet Dijkema & Oordijk Oordijk 41,79 1.096,5
70 C13 Eva Boone & Hennie Roelofs 41,74 1.095,3
71 A17 Herman Oost & Paula Oost 41,69 1.094,0
72 A26 Fransje Ingelse & Hilda Schipper 41,48 1.088,4
73 A28 Ron Roos & Thomas Willemse 40,51 1.063,1
74 B10 Marjo Giljam & Paula van Hoppe 40,38 1.059,5
75 A20 Tiny van den Brink & Ineke van Leeuwen 40,31 1.057,7
76 A19 Marianne Kok & Margriet Wolting 40,25 1.056,2
77 C7 Lex Versluis & Ria Versluis 39,97 1.016,0
78 B4 Thea Hiele & Coby Spierings 38,89 1.020,5
79 B12 Gonnie Bonfrère & Maria Mens 37,60 986,6
80 C1 Corrie de Bakker & Eef van Tamelen 37,42 981,8
81 C16 Monique Eitjes & Eric van der Hoogte 37,18 975,6
82 B29 Gonnie Kügel & Rinette Kugel 37,16 975,1
83 B14 Annika Niesert & Marian Thijssen 36,28 952,0
84 A5 Irene Bark & Christiane van der Ven 35,05 919,7

 

TI 1 – Openingsdrive

Bij de Openingsdrive (Topintegraal 1) van het seizoen 2018-2019 is de hoogste score behaald door Arie Kamerbeek & Hans van Oostrom: 65,33%. Zij waren tevens winnaars in de NZ-lijn.

Winnaars in de OW-lijn zijn Joost Langeveld & Sahar Ouda; zij behaalden 61,83%

De volledige uitslag met frequentiestaten en spelverdelingen is uiteraard te vinden bij de NBB Uitslagenservice.

Kom ook naar de Openingsdrive

Speel dinsdag 28 augustus mee in de Openingsdrive van het seizoen 2018-2019! Ook gasten zijn van harte welkom.

De Openingsdrive telt als de eerste Topintegraal mee voor de Keijserbokaal.

Als u wilt meedoen, wordt het zeer op prijs gesteld als u zich met dit formuliertje even aanmeldt. Het is voor u een minuutje werk, maar het maakt de voorbereiding van de avond voor de TC gemakkelijker als het aantal deelnemers vooraf ongeveer bekend is.

Zomercompetitie-8

Op de achtste en laatste avond van de Zomercompetitie was de hoogste score 54 IMP, behaald door Arie Kamerbeek & Hans van Oostrom.

De top 3:

  1. Arie Kamerbeek & Hans van Oostrom, 54 IMP
  2. Klaas de Bruin & Ton Mook, 49 IMP
  3. Jan Willem van Oppen & Aris Verburgh, 46 IMP

De volledige uitslag vindt u bij de NBB UitslagenService.

Toestemming foto’s SGCT 2018

De procedure tot het verkrijgen van informatie of deelnemers aan de Star Grand Café Tour op 26 augustus toestemming geven tot het opnemen van foto’s in het fotoalbum waarop zij in herkenbaar beeld zijn, is gewijzigd.

Het was de bedoeling dat alle deelnemers ons vooraf zouden laten weten of ze wel of niet toestemming geven. Bezwaarden zouden na afloop van de SGCT een wachtwoord-beveiligd fotoalbum kunnen inzien en ongewenste foto’s laten verwijderen voordat het fotoalbum publiek zou worden gemaakt.

Helaas is het niet mogelijk gebleken deze informatie voldoende volledig beschikbaar te krijgen, ondanks (soms tot 5x toe herhaalde) verzoeken van het organisatiecomité.

Er is nu afgesproken dat bij het begin van elke ronde de ‘table officer’ meldt dat er foto’s kunnen worden gemaakt en vraagt te laten weten als men hier bezwaar tegen heeft. Hiermee wordt dan door de fotograaf rekening gehouden.

De informatie op de aanmeldingspagina voor de SGCT is aangepast en de deelnemers (behalve degenen die kenbaar hebben gemaakt geen bezwaar te hebben tegen foto’s) zijn per e-mail op de hoogte gesteld.

Star Magazine Online

Theo van Doesburg, De Kaartspelers, 1916-1917

Op de zevende zomerdrive kwamen een aantal spellen voor waarin timing van belang was. De redacteuren Henk van Doren en Jaap Hazewinkel wijden er een artikel aan.

Klik op de titel om het artikel te bekijken, òf klik op het plaatje voor de Star Magazine 2018 pagina met alle recente bijdragen.

Zomercompetitie-7

Op de zevende en voorlaatste avond van de Zomercompetitie was de hoogste score 72 IMP, behaald door René van Dijk & Nils Verhoeve.

De top 3:

  1. René van Dijk & Nils Verhoeve, 72 IMP
  2. Conny ten Cate & Pieternel Boone, 68 IMP
  3. Jan Meijer & Jan Tulp, 58 IMP

De volledige uitslag vindt u bij de NBB UitslagenService.

Meld u aan voor de Star Grand Café Tour!

Het organisatieteam voor de Star Grand Café Tour op zondag 26 augustus kan nog wel wat deelnemers gebruiken! Daarom, als u toch al, eventueel ‘misschien’, van plan was dat te doen, meld u dan NU aan!

Aanmelden gaat heel eenvoudig met het formuliertje op deze websitepagina.

Laat u vooral niet afschrikken door het gedoe over te publiceren foto’s. Als u niet wilt verschijnen in een fotoreportage op de website, geef dan eenvoudig geen toestemming. U krijgt dan de gelegenheid uw foto’s te laten verwijderen voordat de reportage openbaar op de website komt te staan.

Zomercompetitie-6

Op de zesde avond van de Zomercompetitie was de hoogste score 60 IMP, behaald door Ad Dieben & Harry Houtman.

De top 3:

  1. Ad Dieben & Harry Houtman, 60 IMP
  2. Harrie Claesen & Gerard Elsendoorn, 49 IMP
  3. Marloes van Heist & Kees Vlak, 43 IMP

De volledige uitslag vindt u bij de NBB UitslagenService.

Zomercompetitie-5

Op de vijfde avond van de Zomercompetitie was de hoogste score 58 IMP, behaald door Marieke & Mette Lejeune.

De top 3:

  1. Marieke Lejeune & Mette Lejeune, 58 IMP
  2. Klaas de Bruin & Ben Verbon, 50 IMP
  3. Harrie Claesen & Reggie Schouten, 36 IMP

De volledige uitslag vindt u bij de NBB UitslagenService.